Kontrastsus:

TUGEV TAVALINE
Vali keel

Avaldused partnerile

  • Õiend tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud töövõimetuslehe andmete parandamiseks

Alates 01.02.2018 saab õiendi esitada ainult digitaalselt allkirjastatud dokumendina aadressile info [at] haigekassa.ee.

Kirja pealkirjaks palume teemareale märkida „TVL parandus“.

docodt
  • Avaldus kasutajanime ja parooli saamiseks

pdf, doc, odt

  • Retseptiblankettide tellimusvorm

pdfdocodt

  • Raviarsti põhjendus taotletava ravimi erandkorras kompenseerimise kohta

pdf,doc, odt

  • Avaldus töövõimetushüvitise taotlemiseks EL liikmesriigis

Avaldus  tuleb esitada koos Arstliku läbivaatuse vastusega. Avaldus koos originaaldokumentidega tuleb tuua haigekassa klienditeenindusse või saata posti teel aadressile Lastekodu 48, Tallinn, 10113.

pdf,odt

  • Arstliku läbivaatuse vastus

NB: alates 01.01.2021 asendub vorm E116  Arstliku läbivaatuse vastusega. Arstliku läbivaatuse vastus täitmise juhend on leitav on leitav siit.  Arstliku läbivaatuse vastus on võimalik avada ka juhendist. Kui Teil ei avane antud fail Chromes, palume avada see Internet Exploreriga (saab alla laadida aadressilt https://www.microsoft.com/en-us/download/internet-explorer.aspx  Adobe Readeri saab laadida siit https://get.adobe.com/reader/)

Kui Teil siiski ei õnnestu arstliku läbivaatuse vastust avada ja täita, on Teil võimalik väljastada isikule järgnev dokument ajutise töövõimetuse tõendamiseks siit.

Probleemide korral alla laadimisel palun võtke ühendust Eesti Haigekassa klienditeenindusega.

pdf

  • TVLi väljastamine nakkusega kokkupuutumise puhul
pdf,pdf (rus)

NB! Plaanilise välisravi konsiiliumi protokolli vormi leiate Euroopa Liidu vormide hulgast.  

Palume blankettide täitmisel kasutada haigekassa kodulehel olevaid failivorminguid (pdf, doc või odt), linkidena saadetud dokumente vastu ei võeta. Elektrooniliselt esitatud taotluse palume digitaalselt allkirjastada.

 

Juhime tähelepanu, et alates 01.01.2021 asendub vorm E116  Arstliku läbivaatuse vastusega. Alates 01.01.2021 avaneb võimalus antud dokument alla laadida täidetaval kujul.